Hurá, zprovoznili jsme doobjednávky! Více >

Cena a čas
Načítání výsledků
Načítání výsledků
0
0 Kč
Odepnout

Jak si můžete objednat svou bedýnku?

 

 

Objednat si můžete cokoliv, co naleznete na www.svetbedynek.cz. V nabídce máme více jak 2 tisíce farmářských produktů

Abyste mohli nakupovat, tak prosím zadejte své PSČ a vyberte si datum dodání (nebo se rovnou přihlaste/registrujte)

Posléze si jednoduše do své bedýnky vyberte to, na co máte chuť. Vybírat můžete jak z před-složených bedýnek, tak z jednotlivých produktů.

 


Před-složené farmářské bedýnky

Máme hned několik typů a druhů farmářských bedýnek - tyto bedýnky se liší svým obsahem a velikostí.

Každý týden je bedýnka originál. Složení bedýnek určujeme my a řídíme se především sezónností ale také rozmary počasí a hlavně tím, co zrovna naši farmáři sklidili a co je potřeba ještě nechat na polích dozrát. U každé z bedýnek naleznete předběžné složení na daný týden.

U těchto bedýnek si můžete předem specifikovat až 2 druhy ovoce nebo zeleniny, které vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují. Ať už to je proto, že je nemáte rádi nebo jste na ně alergičtí nebo si je pěstujete sami či proto, že vám prostě zbyly z minulého týdne. V takovém případě nám dáte vědět na e-mail nebo pomocí poznámek v objednávkovém formuláři, v dostatečném časovém předstihu. Můžete nám sdělit, čím byste tyto plodiny nejraději nahradili. My se vynasnažíme Vám vyhovět, může se však stát, že Vámi preferované plodiny nebudeme mít k dispozici v takové míře a budeme je muset nahradit něčím jiným. Buďte prosím v takovém případě tolerantní.

Tento systém skládání bedýnek se nám osvědčil a mnoho zákazníků ač si nedovedli představit, že si nemohou přesně nakoupit zeleninu a ovoce podle svého výběru to nakonec velmi uvítali. Dostali se k nim i takové druhy ovoce a zeleniny, které by si za normálních okolností do svých nákupních tašek nedali a měli tak možnost odzkoušet mnoho nových a zajímavých chutí ;-)

K těmto před-složeným bedýnkám si samozřejmě můžete přidávat cokoliv dalšího s naší nabídky (maso, mléčné produkty, zeleninu atd.)

 

Skládané bedýnky

Pokud si raději skládáte bedýnky sami - jednoduše si jednotlivé farmářské produkty přidejte do svého košíku ;-)

 

Snažíme se, abychom Vám nabídli co nejširší sortiment farmářských produktů. V případě, že byste nám chtěli některý výrobek doporučit napište nám, prosím, na [email protected] a my se vynasnažíme ho do nabídky zařadit.


Čas doručení

Časové okno doručení si vybíráte sami na začátku své objednávky. Den předem Vám bude vždy emailem zaslán přibližný čas závozu. Nemusíte tak celý den čekat a vyhlížet řidiče - čas distribuce znáte předem :-D

Pokud nemůžete zaručit, že někdo bude doma, neváhejte nás kontaktovat - dohromady určitě nějakou variantu vymyslíme. Ze zkušeností víme, že je výhodné se domluvit například se sousedy, kteří za Vás bedýnku převezmou a nebo pokud bydlíte v rodinném domě, můžeme Vám nechat bedýnku na předem domluveném místě (na zahradě, před garáží, před dveřmi atd.)

Budeme se snažit vše naplánovat tak, abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc... také ale prosím respektujte, že rozvážíme několik desítek bedýnek denně a čas je závislý i na možnostech ostatních zákazníků :-)

 

Každý časový interval má zároveň svojí maximální rozvozovou kapacitu

Proto Vám doporučujeme vytvářet Vaší objednávku co nejdelší dobu před požadovaným časem dodání, aby časový interval doručení, který chcete, byl dostupný. Váš nákup si můžete objednat až 2 měsíce před časem doručení.

 

Jak si mohu změnit svůj čas doručení?

V případě, že budete chtít změnit čas doručení, tak nás kontaktujte, uděláme maximum k Vaší spokojenosti.


Co znamená vložit poznámku a jak je tato informace využita?

Jakékoliv poznámky o doručení, které nám napíšete, nám pomohou lépe najít Váš byt či dům. Můžete nám napsat číslo Vašeho domu, jméno na zvonku nebo dát podrobnější informace o tom, jak Vaši adresu najít. Stejně tak do své poznámky vkládejte prosí Vaše časové preference nebo preference náhrad zboží u farmářských bedýnek.


Zrušení nebo změna objednávky

Jak mohu změnit svou objednávku?

Svou objednávku můžete upravovat vždy nejpozději 24 hodin před vybraným dnem doručení. Je to z důvodů toho, že veškeré produkty jsou pro vás zajišťovány přímo u našich jednotlivých farmářů a v současnosti je toto nejzazší termín jak vše zajistit, abychom Vám zboží mohli kompletně dodat.  

 

Jak mohu zrušit/upravit svou objednávku?

Upravit či zrušit objednávku můžete sami. Stačí když v přehledu objednávek (můj účet) u konkrétní objednávky pomocí ikonky tužky nám napíšete, jak konkrétně chcete objednávku upravit. Kontaktovat nás můžete samozřejmě i na telefonním čísle uvedeném výše nebo skrze mail či podporu na chatu.


Placení a Bonusy za objednávku

 

Jak můžu zaplatit za svůj nákup?

Zaplatit svůj nákup můžete kartou online, bankovním převodem, v hotovosti  při převzetí nákupu nebo Kreditem.

 

Platba Kreditem

S předplaceným kreditem získáváte bonusy za svůj nákup a tím i volné kredity k vašemu dalšímu nákupu. Je to způsob jak pohodlně nakupovat a zároveň i ušetřit.

Kredit si můžete předplatit hotově a nebo kartou online/bankovním převodem.

Kredit se vám načte k Vašemu účtu a vy jen jednoduše na konci objednávky jako formu platby zvolíte kreditem.

 

Bonusy

Bonusy získáváte jako odměnu za dobití kreditu platební kartou.

Bonus za dobití kreditů:

Za 1500 Kč = 10 volných kreditů

Za 2500 Kč = 15 volných kreditů

Za 3500 Kč = 20 volných kreditů

Za 5000 Kč = 30 volných kreditů

 

 

 

Další volné kredity připisujeme průběžně každý týden za vybrané farmářské produkty. Počet kreditů je vždy napsán u daného produktu. 

 

Máte problém s bedýnkou? Nebyli jste spokojeni?

Prosím kontaktujte nás a my vše obratem vyřešíme.

+420 602 342 522
(Po-Pá 8:00-15:30)
[email protected]
Na e-mail se snažíme odpovídat obratem
Živý chat
Naleznete vlevo dole na stránce