Naši farmáři

Ekofarma Babiny se zaměřuje na ekologický chov masného skotu. Zvířata jsou skoro po celý svůj život na pastvě. Pro výrobu nepoužívají žádné náhražky, konzervanty, ani barviva. Díky moderním technologiím zvířata poráží s maximální šetrností, jak k samotnému zvířeti, tak i masu.

Více informací o dodavateli

Emco je česká potravinářská firma, specializující se na výrobu müsli cereálií.Byla založena v roce 1990 Zdeňkem Jahodou. Zaměřuje se na výrobu a distribuci kvalitních potravinářských výrobků odpovídajících zdravému životnímu stylu. Jedná se zejména o křupavé a sypané müsli, ovesné kaše, ovesné nápoje, müsli sušenky, ovesné, ořechové a ovocné tyčinky, kukuřičné a celozrnné lupínky, dětské cereálie a ovesné krekry. Výroba většiny produktů probíhá v továrně Emco v Hrdlech u Terezína a mlýně v obci Vřesce.

Více informací o dodavateli

Amylon

Některé české podniky patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě. K těmto podnikům se řadí i ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce firma Amylon, a.s.

Více informací o dodavateli

Aqua Wipes

Aqua Wipes® 100% rozložitelné, bez chemie, jen voda a BIO aloe vera! Proč je tato značka tak jedinečná? Přírodní EKO ubrousky obsahují 99,6% vody a také BIO aloe vera. Jsou 100% biologicky rozložitelné. Nenajdete v nich žádné plasty! Neobsahují parfémy, dráždivé sulfáty ani parabeny. Získaly Britské ocenění ,,Gold Loved by Parents Award” za nejlepší ekologicky šetrné ubrousky. Navíc jsou veganské! Oficiálně schváleny NHS ( Národním zdravotnictvím v Británii), takže jako jediní jsou dodáváni do národních nemocnic a porodnic v Anglii.

Více informací o dodavateli

BABYBIO - dodává BohemiaOrganics

BABYBIO je ucelená řada dětské výživy v BIO kvalitě vhodná od novorozeneckého věku do tří let. Nabízí instantní i tekutá kojenecká mléka, nemléčné rýžovo-quinoové či obilné kaše, sušenky obohacené esenciálním olejem ze sladkého pomeranče, ovocné příkrmy se 100% podílem ovoce, polévky, zeleninové i maso-zeleninové příkrmy vycházející z francouzské kuchyně a v neposlední řadě také mléčné dezerty.

Více informací o dodavateli

Be Nice

Jsme kamarádi, kteří mají rádi hezké věci a ve všem co dělají se snaží hledat jednoduchost. I přesto, že jsme všichni spíše z města, žijeme s ohledem vůči přírodě. Na těchto hodnotách jsme společně vybudovali značku Be Nice, která vám má zpříjemnit vánoční chvíle a nabídnout smysluplnou alternativu k běžně dostupným balícím papírům a krabičkám.

Více informací o dodavateli

Bezlepková pekárna Liška

Vyrábí čistě kváskový bezlepkový chléb bez použití droždí a jakýchkoli konzervantů. Není třeba ho před každým použitím trápit v topinkovači, svou strukturou i chutí se velice blíží obyčejnému lepkovému chlebu. Tím, že postrádá bílou mouku a lepek, je alternativou k běžnému pečivu i pro ty, kdo se zajímají o své zdraví i když netrpí celiakií.

Více informací o dodavateli

BIO aloečko

Čerstvé listy Aloe ze Španělské BIO farmy.

Více informací o dodavateli

Biofarma Sasov

V certifikované kvalitě BIO nabízíme vepřové i vyzrálé hovězí maso z našich venkovních chovů, uzeniny a masné výrobky z našeho masa bez chemie, stejně jako zeleninu.

Více informací o dodavateli

Biopekárna Zemanka

Rodinná biopekárna, vyrábí sladké bio sušenky a slané bio krekry. Všechny produkty pečou podle originálních receptur. Jsou přesvědčeni, že dobrá chuť v kombinaci se zdravými a kvalitními ingrediencemi jsou tou pravou cestou k ekologicky šetrnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu.

Více informací o dodavateli

Bohemia olej

Bohemia Olej - český výrobce rostlinných, za studena lisovaných olejů a 100% rostlinných proteinů v RAW kvalitě. Oleje i proteiny vyrábíme z rozličných oříšků a semínek tradiční metodou za studena. Produkty jsou živoucí, jelikož je jakkoliv chemicky, tepelně ani jinak neupravujeme, nerafinujeme. Nenaleznete v nich nic navíc - žádné přísady, barviva, "éčka" a podobně. Díky takto velmi šetrnému zpracování deklarujeme RAW kvalitu a zachování mnoho, pro organismus prospěšných látek, nenasycených mastných kyselin a vitamínů , které se nacházejí ve vstupní surovině. Vzniká tak výrobek prospěšný nejen pro zdraví, ale i kulinářský skvost lahodné přirozené chuti tak, jak to příroda vymyslela. Oleje i proteiny vyrábíme s láskou a pečlivě si vybíráme oříšky či semínka, jež jsou výhradně prvojakostní. Preferujeme české suroviny od místních dodavatelů tak, aby byl produkt lokální.

Více informací o dodavateli

Bon Lait

Lahodné novinky od francouzských sánských koz a ovcí v českém chovu

Více informací o dodavateli

BonaNatura

Rodinnou společnost BonaNatura založili manželé Dita a Heinz Lynerovi v roce 2003. Manželé Lynerovi vybírají osobně všechny produkty, které nabízejí, tak aby byly té nejvyšší kvality. V naší nabídce si můžete vybrat z kvalitních oragnických produktů značky ORGANYC. Jedná se o první kompletní hygienickou a kosmetickou řadu ze 100% BIObavlny pro ženy, matky a děti.

Více informací o dodavateli

Bujónka

Bujónku pro vás vyrábí tři sestry v srdci moravského Slovácka, v Kyjově. Aby se zachovala ta nejvyšší kvalita, vše je vyráběno ručně. Použití Bujónky je v kuchyni velmi široké. Můžete použít do polévek, na přílohy (těstoviny, bulgur, rýže, atd.), k dochucení omáček nebo na všechny masové či zeleninové pokrmy. Fantazii se meze nekladou. :-)

Více informací o dodavateli

Bylinkový ostrov

Farma Bylinkový ostrov se nachází v katastru obce Ostrov v Podkrkonoší. V současné době pěstuje přes 20 druhů léčivých bylin a rádi by tento sortiment do budoucna rozšířili.

Více informací o dodavateli

Cerea - rodinná firma

CEREA je rodinná česká firma.Jejich produkty jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi kvalitní potraviny a preferují zdravý životní styl. Pro milovníky ovesných pečených tyčinek jsou zde FLAPJACKY, které jsou vyráběny z velké části ručně a v několika rozdílných příchutích. Pokud chcete vyzkoušet nové chutě, doporučujeme jejich zeleninové tyčinky NEW BAR, kde vedle kvalitních cereálií najdete i zajímavé kombinace zeleniny. Myslí i na ty nejmenší, pro které vyrobili tyčinky s tvarohem a mlékem, které mají výborné nutriční hodnoty s minimální poměrem nasycených mastných tuků.

Více informací o dodavateli

Cereus - BIO koření

Rodinná firma působící na českém trhu nepřetržitě od roku 2000. Jako jedni z prvních představili himálajskou sůl na českém trhu. V roce 2004 tento sortiment rozšířili o vlastní produkty bio bylinné a kořeněné himálajské soli.

Více informací o dodavateli

Cidrerie Kliment

Cidre je osvěžující, alkoholický, fermentovaný jablečný nápoj. S důrazem na chuťové vlastnosti vyrábí Cidrerie Kliment cidre z vybraných směsí odrůd českých jablek. Na rozdíl od cidrů vyráběných z trvanlivých koncentrátů je díky tradiční metodě zpracování každá lahev cidru jedinečná.

Více informací o dodavateli

Coffeesimo

Pan Filip,zakladatel Coffeesimo, začínal před několika lety s kavárnou v Praze. Postupně mu přestaly vyhovovat dovozové kávy a proto se rozhodl dohodnout se napčímo z producenty Jižní Ameriky a najít si farmáře, kteří kávě rozumí. Před třemi lety tak vznikla i pražírna přidružená ke kavárně a nedlouho nato i řada kávy Coffeesimo.  Aktuálně má před sebou velké plány, cesty do Columbie mají jeden cíl a to založení vlastní finci, tedy farmy. To je plánováno na rok 2019, takže se máme na co těšit. Coffeesimo je členem Rainforest alliance (Aliance deštných pralesů), neziskové celosvětové společnosti s cílem udržitelného pěstování kávy především v zemích Jižní Ameriky.

Více informací o dodavateli

Corners

Corners. Americká značka s dlouholetou tradicí na trhu! V USA najdete pod značkou Pop Corners, pro Evropu pod značkou Corners. Jsou bez umělých ingrediencí a jsou absolutně nesmažené! Nejlepší zdravé chipsy na trhu! Najdete ve třech variantách jako „Pop Corn“, „Pop Protein“ a „Pop Veggie“.

Více informací o dodavateli

Country life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět a to se jim daří dodnes.

Více informací o dodavateli

Cukrárna Zdiby

Bezlepkové cukroví na Vašem stole

Více informací o dodavateli

Czech Kimchi

Společnost CZECH KIMCHI s.r.o. je mladou firmou založenou koncem roku 2017 společníky a zárověň životními partnery Radkem Sojkou a Lucií Peterkovou. Už samotnému prvnímu seznámení s kimchi dala náhoda a hlavně přítomnost korejských pracovníků nejmenované automobilky ve vedlejším bytě frýdeckého činžáku. Touha po objevování nových chutí nás dovedla k prvním domácím pokusům výroby kimchi pro vlastní potřebu a poté přišel nápad zkusit kimchi vyrábět i pro širokou veřejnost. Od pouhé myšlenky vyrábět kimchi po založení firmy uběhl téměř rok, kdy probíhalo permanetní testování a rekonstrukce výrobních prostor v Bruzovicích na Severní Moravě. Hlavním cílem je zpřístupnit v Čechách ne úplně známé kimchi i českému strávníkovi.

Více informací o dodavateli

Časopis s dětmi v Praze

V tomto časopise najdete tipy, kam s dětmi vyrazit v Praze, co si užít a kde nechybět. Tento časopis podporuje různé zajímavé projekty a v bedýnkách ho pro Vás máme pravidelně k dispozici. :-)

Více informací o dodavateli

Čerstvé ryby

Tento obchod vznikl na základě desetileté praxe v oboru prodeje a kontroly kvality čerstvých chlazených ryb a mořských specialit dovážených ze všech koutů celého světa. V dnešní době je pro normálního člověka velmi obtížné sehnat kvalitní a čerstvý produkt z přímořských zemí. Proto se tato firma rozhodla tuto skutečnost změnit a učinit mořské plody a ryby dostupné co nejširší veřejnosti.

Více informací o dodavateli

Čerstvě utrženo

Jsme farmáři z Česka a věříme, že kvalitní zelenina a ovoce domácího původu, pěstované poctivě, šetrně k přírodě i lidem a bez zbytečné chemie, by měly být samozřejmostí.

Více informací o dodavateli

České ghíčko

Při výrobě přepuštěného másla klademe největší důraz na kvalitu a tradici výroby. Používáme pouze ingredience od ověřených dodavatelů. GHÍ je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Více informací o dodavateli

Diana- Svět oříšků

Ale kde že, nejenom oříšky se od Diany dají koupit a proto Vás postupně zahrneme ovocem, exotikou a semínky od této české firmy s tradicí více než čtvrt století.

Více informací o dodavateli

Dolanea

Již od roku 1997 jsme přesvědčeni, že i koncentrované džusy by se měly dělat poctivě – bez chemické konzervace, umělých aromat, barviv a umělých sladidel. Máme také dobrou zprávu pro všechny, kdo fandí domácím výrobkům – koncentrované džusy Dolanea vyrábíme v jižních Čechách! Od brazilského pomeranče přes české jablko, ananas z Keni, růžový grapefruit z Floridy až po směs tropického ovoce z celého světa – všechny tyto druhy nabízíme ve variantě PREMIUM, tedy se 100% ovocným podílem a bez přidaného cukru. Nabídku doplňují nektary z černého rybízu a višní pocházející především z ovoce pěstovaného v českých sadech.

Více informací o dodavateli

Domácí dobroty, Jana Kubová

Paní Kubová pro vás suší ovoce a vyrábí skvělá povidla a domácí marmelády. Veškeré ovoce nakupuje od českých ověřených pěstitelů. Pro sušení používá pouze kvalitní vyzrálé ovoce. Při sušení nepoužívá žádné konzervanty ani siřidla na zlepšení vzhledu a udržení delší trvanlivosti. Ovoce nepřislazuje cukrem, pouze višně jsou blančírované cukernou vodou. Naše ovoce je tak vhodné i pro ty nejmenší. A právě děti je oceňují nejvíce.

Více informací o dodavateli

Doves farm

Firma Doves Farm je proslulá svou specializací na bio a bezlepkové výrobky, které jsou považovány za produkty nejvyšší kvality. Výrobní proces probíhá bez použití geneticky modifikovaných materiálů a bez přidání enzymů. Doves Farm dbá na sřídání plodin při pěstování obilovin, což se automaticky odráží v kvalitě jejich výrobků.

Více informací o dodavateli

Dýňový kečup - Georg farm

Dýňový kečup od společnosti Georg farm, která se zaměřuje na nejkvalitnější dýně v BIO kvalitě. Vyrábí fantastický dýňový kečup (odrůda Hokkaido) v BIO kvalitě. Tento skvěle chutnající přírodní kečup už získal ve světě několik ocenění. Dýňový kečup doporučujeme k těstovinovým pokrmům, rýži, hranolkům, ke grilovaným pokrmům, pro omáčky a do dipů.

Více informací o dodavateli

Džemy Rose Garden

Kvalitní ingredience jsou základem džemů a marmelád Rose Garden. Při výrobě používám tradiční postupy, ovoce zpracovávám šetrně ručně.Pomeranče a citróny jsou ve většine mých džemů zpracovány celé včetně kůry. Citronová a pomerančová kůra propůjčuje džemům lehounce nahořklou chuť, její chuť v mých džemech však není dominantní. Kůra navíc obsahuje zdraví prospěšné látky: vitamíny, minerály, antioxidanty a například i přírodní antihistaminikum, které pomáhá při alergiích. Pro nakrájení každého pomeranče nebo citrónu na tenoučké plátky je zapotřebí přes dvěstě přesných řezů :-). Naprostou samozřejmostí je, že nepoužívám žádná umělá barviva ani konzervanty. Hustotu džemů a marmelád ladím pouze přírodním citrusovým nebo jablečným pektinem.

Více informací o dodavateli

Econea

Jde to i bez zbytečné chemie, odpadu a šetrně k životnímu prostředí.

Více informací o dodavateli

Ekofarma Javorník

Ze zelených strání Bílých Karpat přímo na Váš stůl. V rámci ekologického zemědělství se zaměřujeme na chov dojnic, chov skotu bez tržní produkce mléka, výkrm býků a chov včel. Plemeno České strakaté je ideální pro výrobu biomléka v podmínkách ekologického zemědělství. Stádo 200 ks dojnic produkuje vysoce kvalitní biomléko, které dále zpracováváme v naší mlékárně zaměřené především na výrobu čerstvých sýrů, tvarohů a kysaných nápojů. Základní stádo 240 ks krav bez tržní produkce mléka (KBTPM) plemene Masný simentál a jeho kříženců zajišťuje dostatečné množství zástavového materiálu jak pro svoji potřebu, tak na prodej. Včely slouží pro naše ovocné sady, kterých máme přes 40 ha. Společnost je pravidelně kontrolována v rámci systému ekologického zemědělství .

Více informací o dodavateli

Fair Made

Název není jen náhodným sestavením dvou slov, ale má i hlubší význam. Slovo "Fair" nejen odkazuje na certifikaci spravedlivého obchodu Fairtrade, ale reprezentuje náš přímý a spravedlivý přístup - nejen ve smyslu spravedlivého obchodu mezi námi a výrobci, ale také rovné a otevřené jednání mezi námi a našimi zákazníky. Slovo "Made" znamená vyrobený, udělaný. V názvu společnosti reprezentuje fakt, že většina surovin pro výrobu našich produktů byla nejen sklizena, ale i zpracovávána ručně. Dohromady spojení "Fair Made" odkazuje na vše, co bylo vyrobeno/vykonáno spravedlivě a čestně, neboli odkazuje na hlavní princip, kterého se v našem podnikání držíme. Jak říká zakaladatelka "Naší hlavní myšlenkou je šířit nejen kvalitní fair trade produkty, ale i celou myšlenku fair trade přístupu k obchodu. Svou práci děláme s přesvědčením, odhodláním a velkou chutí, protože nás baví. Díky vzdělání v oboru a zkušenostem jsme se vyvarovaly spousty chyb, zároveň nás ale podnikání denně přesvědčuje o tom, že nemůžeme usínat na vavřínech."

Více informací o dodavateli

Farma Biovavřinec

Naše mlékárenská cesta započala spojením mlékárny Bio Vavřinec a Farmy Kosařových s jediným posláním – zachránit výrobu lahodných a zdravých produktů ohleduplných k životnímu prostředí i pro další generace. Naše rodinná filozofie, postavená na ekologicky udržitelné produkci, se traduje už po čtvrtou generaci. Díky tomu se nám farmě v Novem Kníně daří vyrábět poctivé mléčné výrobky a chutné dobroty v BIO kvalitě, ve kterých nenajdete žádné zbytečné suroviny ani přídatné látky. K výrobě produktů používáme pouze kravské mléko z českého BIO chovu, které dodnes zpracováváme tradičními postupy. Prací lidských rukou tak vznikají poctivé farmářské a smetanové jogurty, tvarohové pochoutky, smetany, probiotický nápoj, žervé, cottage, kefír, tvarohové dezerty, čerstvé, pařené až polotvrdé sýry.

Více informací o dodavateli

Farma Držovice

Na naší farmě najdete kozy a ovce :-) Od ledna 2010 nese veškerá naše produkce označení BIO. Nepoužíváme žádnou chemii pro ošetřování půdy, rostlin ani zvířat. Z této farmy Vám nabízíme především ovčí, kozí a kravské sýry, ale také jogurty a kefíry.

Více informací o dodavateli

Farma Hladná

Paní Krippnerová pro nás pěstuje skvělý česnek. Máme ho od ní jak čerstvý: na zeleno, či později sušený. Dobrou chuť.

Více informací o dodavateli

Farma Hyršov

Tato rodinná farma na Šumavě v městečku Hyršov chová skot plemene Aberdeen Angus. Vyzrálé hovězí maso  z tohoto masného plemene je typické svou křehkostí, šťavnatostí a specifickou chutí, která se dlouhým zráním na sucho ještě více rozvine.

Více informací o dodavateli

Farma Jakuba Rubeše

Jakub má pole jako koníček. Přes dopoledne je v kanceláři a po obědě vyráží na pole. Svá pole má okolo Čenětic, kde si zeleninu i zaskladňuje na statku. Letos si pro nás nachystal několik druhů česneku, které budeme postupně přidávat a brambory. Salátové, přílohové, na kaši, červené, žluté, Adélu, Lauru či Antonii. Máme se na co těšit :)

Více informací o dodavateli

Farma Jana Berana, Pracejovice

Jan Beran, vnuk prvorepublikového předsedy Agrární strany, se začal hned po revoluci zabývat chovem kuřat bresského typu. Devadesát dní je pro Vás krmí směsí pšenice, ječmene a kukuřice. Pro zajištění dostatečného pohybu chová kuřata ve volném zastřešeném výběhu na statku, který jeho rodina vlastní už 500 let. Díky těmto podmínkám mají jeho kuřata pevné maso a podlouhlejší vypracované tělo, na které se Váš žaludek směje už při vkládání na pekáč.

Více informací o dodavateli

Farma Jitky Kejmarové

Od paní Jitky z Chýně máme na podzim skvělý domácí česnek!

Více informací o dodavateli

Farma Král

Rodinná farma Králových se nachází v Břežanech II u Českého Brodu. Po roce 1993 navázali na tradici zemědělského hospodaření rodiny, která zde hospodaří od roku 1881. Na počátku obhospodařovali 60 ha a nyní obhospodařují cca 400 ha orné půdy. Zabývají se rostlinnou výrobou a do roku 2004 chovali stádo dojnic s mléčnou produkcí. Chtěli se vrátit k živočišné výrobě, proto se v roce 2016 rozhodli pro chov nosnic na podestýlce.

Více informací o dodavateli

Farma Líštěnec

Krásné české zboží z farmy Líštěnec rovnou k Vám domů.

Více informací o dodavateli

Farma Milana Šťastného - IPZ

Pan Štastný s rodinou farmaří v oblasti polabské nížiny. Pro práci v zemědělství, přesně řečeno pro pěstování salátů, okurek a bylinek, se s rodinou rozhodl několik let po revoluci, tedy v době, kdy většina ostatních obyvatel v jeho vesnici a okolí zemědělskou činnost opouštěla a nadobro dodnes opustila.V současné době po celou sezónu nám vozí nejen klasický hlávkový salát,ledový, ale i lollo biondo a rosso, salátek dubový, vyhlášený římský salát a další.Nabídku doplňuje hromada bylinek: máta, rukola, kopr, koriandr, pažitka, plochá aromatická petrželová nať/listová petržel, které se v odborných kruzích říká též persil, kudrnatá nať petržele, zkráceně kudrnka, bazalka a tymián. Ze zeleniny je specialistou na okurky a nám od něj moc chutnají :-D ... hospodaří v systému integrovaného hospodářství ;-)

Více informací o dodavateli

Farma p. Procházky - IPZ

Rodina Procházkova hospodaří v obci Semice již 5 generací. V současné době obdělávají cca 160 ha polí. Většinu produkce tvoří brambory a zelenina, v menší míře pěstují obilí. Rodinná farma se nachází v obci Semice okr. Nymburk. Veškerá zelenina je pěstována v systému integrované produkce, což je systém řízené výroby, která omezuje vstupy pesticidů a hnoji v do porostu.

Více informací o dodavateli

Farma Rubín - Lužany

Farma Rubín, čtvrtá generace ovocnářů. Pan Miloslav Kučera pěstuje jabloně, švestky, hrušně a broskvoně na více než 30 ha integrovaným způsobem. Ondřej Kučera pěstuje jabloně,švestky a hrušně na 10 ha ekologickým způsobem a založil extenzivní chov ovcí.

Více informací o dodavateli

Farma Svačinovi

Česrvá zelenina přímo na váš stůl

Více informací o dodavateli

Farma Velvary

Krásné podkrušnohorské kanadské borůvky.

Více informací o dodavateli

František Lomský - Iswari Superfoods

Iswari Superfood je česká firma, která pod svou vlastní značkou ISWARI, společně se dvěma partnerskými firmami Iswari Portugal a Iswari Ireland, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi. Samotná výroba probíhá v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-RAW-SUPERFOODS snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem. Značku ISWARI založili v roce 2010 Goncalo Sardinha z Portugalska společně se svými kamarády Jasonem Lintonem (Irsko) a Františkem Lomským , který je majitelem a jednatelem Iswari Czech Republic. Ve stejném roce tak vznikly tři samostatné společnosti v Česku, Portugalsku a Irsku, které velmi úzce spolupracují a koordinují svoji činnost, přičemž "svým" zákazníkům a příznivcům ve svém regionu mohou nabídnout domácí podporu a to nejlepší zboží určené pro místní trh.

Více informací o dodavateli

Freche Freunde

Německá dětská výživa v bio kvalitě. Proč je tato značka tak jedinečná? Skvělá kvalita, složení bez chemie, 100% přírodní bio kvalita. Bez přidaných cukrů! Jen ovoce nebo zelenina. Malá rodinná firma. Ideální v boji proti dětské obezitě. Široké portfolio výrobků od kapsiček, přes sušenky až po dětské kaše

Více informací o dodavateli

Good Foods - Dobrá jídla

Firma Good Foods nabízí bezkonkurenční nabídku hotových bezlepkových jídel. Vynikající jídla připravena z kvalitních surovin od regionálních dodavatelů z České republiky, unikátním procesem sterilace bez použití jakýchkoli konzervantů a stabilizátorů. Jsou bezlepková, je možno je skladovat v rozmezí 1°C až 30°C a mají dobu spotřeby 3 roky. Během přípravy jídel nejsou použity žádné chemické přísady, konzervanty, barviva ani emulgátory. Základní a jedinou přísadou jsou vždy čerstvé 100% přírodní suroviny.

Více informací o dodavateli

Goodie

"GOOD KARMA PRODUCTS" Náš claim “Good karma products” mluví za vše. Karma je fenoménem dnešní doby a i když se tímto slovem ohání každý, je potřeba ho trochu objasnit. Jedná se o zákon založený na kvantové fyzice, který zjednodušeně vyjadřuje - co dáš se ti vrátí a to hned, dříve nebo později. Proto šetrnost, úměrnost, láska, péče, rozvážnost k sobě samým, k ostatním lidem a k životnímu prostředí jsou součástí našeho způsobu života a naší filosofie. Společně dáváme přednost kvalitě před kvantitou a to je způsob, jak žít spokojeně a plnohodnotně v dnešním moderním světě. Příroda v sobě skrývá pravé bohatství, hodnotu a léčivé síly, které s námi můžete radostně využívat a přispívat tak k univerzální spokojenosti nás všech. Značka GOODIE Již starověký řecký lékař Hippokrates svým citátem: „Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“ sdělil to nejpodstatnější pro udržení zdraví. Příroda nabízí vše co potřebujeme pro udržení nejlepší psychické i fyzické kondice. Veškeré známé i znovuobjevené produkty GOODIE přináší hodnotu pro celkové zdraví člověka, jsou etické, 100% čisté, přírodní a založené na základních předpokladech: vegan v částečně nebo 100% recyklovatelných obalech ekologické bez cukru bez palmového oleje bez laktózy bez umělých dochucovadel bez chemikálií bez škodlivých éček bez barviv bez konzervantů

Více informací o dodavateli

Hrabětický chřest

Hrabětický chřest... Z pole rovnou k vám!

Více informací o dodavateli

Hradecké delikatesy

Petra s Davidem své veškeré úsilí zaměřují na kvalitu a chuťovou vyváženost jejich výrobků. Jejich delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez chemických konzervantů, stabilizátorů a emulgátorů. Vše vyrábí ručně a především srdcem. Vyrábějí je podle originálních receptur, které si sami vymýšlí a u kterých dbají na vhodné kombinace bylinek a koření tak, aby byly chutné a zároveň i zdravé. A proč Hradecké delikatesy? protože v Hradci Králové žijí ;-)

Více informací o dodavateli

Hrádecký med

Hrádecká medovina na Vašem stole

Více informací o dodavateli

Hydroponická farma Zápy

Náš systém recirkulační hydroponie umožňuje stabilně produkovat potraviny velmi vysoké jakosti po celý rok. Produkce je čistá a bez půdních nečistot. Rostliny lze sklízet živé s kořenovým balem a tím výrazně prodloužit jejich trvanlivost a nutriční kvalitu.

Více informací o dodavateli

Chocolatier Lucie Glaister

Lucie Glaister na přelomu století vyrazila do Anglie, kde se seznámila s chutí pravé čokolády a rozhodla se pro cestu kvalitního jídla. První pralinky které vyrobila ze 100 % Venezuelské kakaové hmoty, pravé smetany a třtinového cukru ji nadchly do míry, že se rozhodla své pralinky a lanýže vyrábět i pro známé a postupně se z občasné zábavy stala práce na plný úvazek.

Více informací o dodavateli

Chráněná dílna - Letohrádek Vendula

Letohrádek Vendula je chráněná dílna ve které pro vás pečou perníčky lidé s mentálním postižením. V centrální společenské místnosti Letohrádku Vendula v Horním Bezděkově panuje čilý ruch. Do Vánoc sice zbývá ještě měsíc, tady už se ale za halasného hovoru zdobí perníčky.

Více informací o dodavateli

Italské delikatesy

Kvalitní Italské potraviny na Vašem stole

Více informací o dodavateli

Jablařství F.H. Prager

Na počátku byli jen dva a nyní je to velký kolektiv lidí. Jablářství F. H. Prager je mladý, rodinný nápojářský podnik s velkou vizí. Hlavní surovinou jsou jablka, tradiční česká plodina. Produkují lokální, zdravé nápoje bez umělých sladidel, barviv a konzervantů. Vychází z místních tradic s ohledem na současnost i udržitelnou budoucnost. Pragerovo jablářství sídlí v prostorách bývalého Kročehlavského pivovaru, v jeho starých, hlubokých, ležáckých sklepích. Kročehlavský pivovar byl zbudován řádem Benediktínů a zásoboval pivem město Kladno a okolí. Jeho zlatá éra spadá do druhé poloviny 19. století.

Více informací o dodavateli

Janova pec

Těší mě, jsem Janova pec. Žhavím se v malé výrobně v Sedlci na okraji Prahy. S Janem jsme sehraná dvojka. On jezdí pro ovesné vločky do malého mlýna u Plzně. Vločky pak míchá s medem, olivovým olejem a oříšky. Tak akorát na plechu rozvrstvené vkládá je do mě, když jsem správně rozehřátá. Jakmile jsem s pečením hotova, dám mu signál. Otevře mě a po celém Sedlci se rozline vůně toho nejlepšího pečeného müsli. Pak už ho jen smíchá s ovocem, zabalí a těší se, jak si na mém pečeném müsli pochutnáte.

Více informací o dodavateli

Jedlé klíčky

Zdeněk Bouček začal se známým pěstovat microgreens doma ve sklepě na dvou regálech. Postupně přibyli zákazníci, nové odrůdy a větší prostory. Bohužel aktuální situace velice zkomplikovala možnosti prodeje a protože nechat microgreens v regálech by byla škoda, dohodli jsme se a od poloviny dubna budou dostupné i pro naše zákazníky :)

Více informací o dodavateli

Jihočeské Jerky

Věříme, že Jihočeské Jerky jsou skvělá pochoutka pro všechny, kteří chtějí jíst zdravě a přitom získat dostatek energie.

Více informací o dodavateli

Jiří Heřman, Střimelické uzeniny

Masné výrobky z mé dílny obsahují jen kvalitní maso (vepřové, hovězí, skopové, zvěřina …), které si osobně vybírám u prověřených dodavatelů. Nepoužívám žádné polotovary a separáty, i koření si míchám sám. Zjednodušeně řečeno do mé dílny přichází pouze syrové maso a koření a vychází z ní masné výrobky se stoprocentním podílem mé vlastní práce.

Více informací o dodavateli

Knedlíky Láznička

U Lázničků vyrábí své knedlíky zásadně ručně :-). Pro své knedlíky si pečou své vlastní pečivo, které je speciálně vyladěno pro tyto lahodné knedlíky. Pro plnění knedlíků používají uzenou kýtu. Kynuté ovocné knedlíky plní výhradně čerstvým ovocem, které je pro chuť nejvhodnější.

Více informací o dodavateli

Koření od Antonína

Jejich cílem je vybírat pro Vás to nejkvalitnější koření z celého světa a naplňovat firemní heslo — Legenda mezi kořením. Proto pečlivě vybírají a kontrolují každý druh koření, který pro Vás ve světě nakoupí.

Více informací o dodavateli

Kozí farma Ratibořice

Kozí farma Ratibořice v současné době chová cca 590 kusů koz plemene koz bílá krátkosrstá. Chov koz se řídí pravidly ekologického zemědělství. Hlavním produktem farmy jsou BIO výrobky z kozího mléka.

Více informací o dodavateli

Kytky od potoka

Kytky od potoka, jsou jedinečné ženy, které chtějí dělat to, co je baví a dává jim v životě smysl. Na kraji Prahy se společně starají o pole, na kterém pěstují zcela bez chemie, v souladu s přírodou, ty nejkrásnější květiny, které vám připomenou třeba babiččinu zahrádku nebo rozkvetlou louku. Jejich pole je obklopené stromy, za vesnicí u potoka.

Více informací o dodavateli

La Petite France

Jediná tradiční francouzská pekárna z Prahy, díky které můžete ochutnat nejchutnější prémiové pečivo v duchu francouzské pekařské tradice.

Více informací o dodavateli

Lahodné sýry

Ochutnejte výborné sýry z Holandska, Itálie, Francie a dalších vyhlášených sýrařských zemí od našeho dodavatele Lahodné sýry. Vybírají pro vás ty nejlepší kravské, kozí i ovčí sýry. Jemné, výrazné, s bylinkami, nebo kořením. Sýry jsou vyráběné tradiční způsobem bez náhražek. Pouze z toho nechutnějšího mléka, protože to dává základ specifické chuti a výsledné kvalitě sýra. Díky dlouhodobé spolupráci se zahraničními sýraři, mohou Lahodné sýry na český trh přinášet tu nejvyšší jakost. Vyzkoušejte třeba jejich goudu, parmezán nebo kozí sýr s bylinkami. Jsou opravdu výborné.

Více informací o dodavateli

Láznička - nakládaná zelenina

Tato společnost uvedla na trh produktovou řadu Láznička na základě dlouhodobých poznatků z českého trhu a zájmu zákazníka o kvalitní, tradiční a české potraviny. Pod značkou Láznička najdete vždy pouze českou kvalitní sterilovanou a sušenou zeleninu a ovoce. Obnovená tradice Láznička Vám zaručí tu nejvyšší kvalitu zpracování i použitých surovin, které pěstujeme výhradně v ČR. Suroviny použité pro výrobu produktů Láznička pěstujeme v oblasti českého Středohoří, kde pod kopcem praotce Čecha naši zeleninu a ovoce také ihned po sklizni zpracováváme.

Více informací o dodavateli

Le Gracie

Le Gracie je Česká rodinná firma, která vyrábí potraviny, které udělají z každého z Vás šéfkuchaře. :) Díky netradičním chutným a kvalitním polévkám, hlavním jídlům a bezmasým pokrmům už nemusí být teplá večeře jen světlou výjimkou, ale pravidlem, které bude chutnat celé vaší rodině. Jsou totiž vyladěné tou nejmlsnější z nás – zakladatelkou a hlavní autorkou receptur paní Simonou. Stačí Vám jen sůl, voda a olivový olej a za chvíli poznáte, jaká LeGracie je vařit chutné a zdravé polévky!

Více informací o dodavateli

Lee Kum Kee

V roce 1888 vařil jistý pan Lee Kum Sheung ve své restauraci na jihu Číny hrnec ústřicové polévky a zapomněl na něj, takže se polévka vyvařila a zbyla jen hustá omáčka. Ochutnal ji a zjistil, že má úplně novou, lahodnou a neodolatelnou chuť. Tak vznikla ústřicová omáčka, kterou pak začal prodávat. Následně si založil firmu a příběh o vzniku nové nepostradatelné ingredience čínské kuchyně byl na světě. Dnes už je firma Lee Kum Kee na trhu 131 let a vyrábí a distribuuje pravé čínské omáčky a přísady do více než 100 zemí a regionů celého světa.

Více informací o dodavateli

Lucky Alvin

Naší filosofií je být co nejšetrnější k lidskému tělu ale i k přírodě. Proto si Lucky Alvina můžete vychutnat ze skla. Snažíme se také eliminovat jakékoliv zbytečné látky, nepřidáváme žádné oleje, sůl, cukr a jiné „srandy“ a veškeré suroviny pečlivě vybíráme od certifikovaných výrobců, pro které je na prvním místě kvalita a chuť. Naší prioritou je totiž zachovat tu nejčistší a nejkvalitnější potravinu, která bude pro naše tělo prospěšná v každém věku.

Více informací o dodavateli

Lunter

Firmu Lunter založil pan Lunter, který hledal zdravé jídlo pro svou maminku, paní Lunterovou. Co dodat, rodinná firma, která dělá to čemu rozumí a stále se zlepšuje. Držíme palce a rádi její produkty nabídneme i u nás v Bedýnkách.

Více informací o dodavateli

Mamacoffee

První česká pražírna kávy fairtrade. Zelenou kávu dováží prakticky z celého světa, praží ji ve vlastní pražírně. Vždy se snaží o to, aby jejich káva byla nejprve pečlivě vybraná, čerstvě pražená, nakoupená ideálně přímo od pěstitelů kávy. Od jejich vzniku se snaží přinášet to nejlepší. Zrnka kávy, která končí ve vašem šálku, sledují od začátku jejich cesty.

Více informací o dodavateli

Mami dej mi...

Za novou rodinnou značkou Mami, DEJ mi... stojí Lenka a Marek, kteří se snaží nabídnout na náš trh produkty, které testovaly na svém dítěti :) Všechny produkty se snaží připravovat tak, aby uspokojili i ten nejmlsnější dětský jazýček. Při výrobě se řídí heslem, „ve Skleničce není na žádná aditiva ani konzervanty místo“. Všechny přesnídávky jsou testovány ve spolupráci s VŠCHT a vyhovují požadavkům na stravu pro děti do tří let.

Více informací o dodavateli

Med Břežany

Již po tři generace se pánové z Břežany věnují včelaření a kromě výborného medu pečou i skvělé medové perníčky.

Více informací o dodavateli

Med Chlebiš

Naše produkce je záměrně omezena a prodáváme pouze vlastní medy od našich včel, o které se celý rok staráme. Nejdůležitější je pro nás kvalita, nikoli velké objemy. Té nejvyšší kvality medu dosahujeme díky pravidelné obměně medových rámků, šetrnému způsobu jeho vytáčení a díky uskladnění medu za optimálních podmínek. Medy po medobraní ještě před zahájením prodeje posíláme do akreditované laboratoře, aby byl doložen soulad s českou legislativou a normou pro český med. Plnění našich medů probíhá za přísných hygienických podmínek a s největším důrazem na výslednou kvalitu. Díky tomu si můžete od nás vychutnat 100 % čerstvý, zdravý a kvalitní med.

Více informací o dodavateli

Michal Jakoubek, Kunratické jahody

Michal je tradičním pěstitelem jahod v pražských Kunraticích. Jahody pro nás sklízí vždy v noci, tak abyste je měli ráno krásně čerstvé. Přejeme dobrou chuť.

Více informací o dodavateli

Milzu!

Milzu!, lotyšská společnost s vizí zdravé stravy a kreativního myšlení, je výrobcem celozrnných speciálních snídaňových pokrmů. Produkty firma vyrábí z organických surovin a 100% přírodních složek, které jsou bohatým zdrojem vlákniny.

Více informací o dodavateli

Mixit

Tomáš a Martin, spolužáci ekonomie z vysoké školy se nechali inspirovat v zahradničí a založili v roce 2010 Mixit, firmu která Vám namíchá müsli podle Vašich představ. My Vám nabízíme jejich osvědčené mixity. Pro jejich výrobu používají chutné a kvalitních surovin, jejichž výběr jim trval téměř rok. O zdravou snídani máte díky nim postaráno :-D

Více informací o dodavateli

Mléčná farma Struhy

Rodinná farma Struhy hospodaří od roku 2010 v režimu ekologického zemědělství v zemědělském areálu v obci Vlastec - Struhy. Provoz mlékárny na farmě Struhy byl zahájen v polovině června 2015. V mlékárně se zpracovává pouze mléko od našich krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem naší farmy. Kvalita mléka je závislá především na kvalitě krmení a zdraví krav a proto má každé roční období mléko jiný obsah složek, jinou chuť i vůni. Veškerá produkce farmy má certifikát BIO, tedy i všechny mléčné výrobky a vše co se přidává, např. ovocné složky, koření a bylinky má certifikát BIO.

Více informací o dodavateli

Mnichovické perníky

Perníky, které vypadají a chutnají jako perníky. Naše perníky pečeme podle staré, poměrně pracné a zdlouhavé receptury - proto jí dnes málokdo používá. Celý proces je výhradně ruční práce. Náročnější postup se ale vyplatí na vůni, chuti, konzistenci i vzhledu upečených perníků.

Více informací o dodavateli

Moštárna Kvíc

Rodinná moštárna Žaludových se nachází v obci Kvíc u Slaného. Moštárna funguje od roku 1990 a nabízí mnoho druhů moštů (obvyklých - jablečných, ale i neobvyklých - s rakytníkem, červenou řepou nebo mrkví). K výrobě používají výhradně jablka ze slánské sadařské oblasti. Mošty jsou bez chemické konzervace, bez přidaného cukru, umělých sladidel, antioxydantů a emulgantů. Mošty jsou konzervovány pasterací.

Více informací o dodavateli

Mozzarellart

Motto v Mozzarellart podle kterého se zde každý den vyrábějí nejčerstvější Italské sýry zní - České mléko, Italská tradice. Jak již název naznačuje, hlavním artiklem je zde známý sýr mozzarella, která díky svojí čerstvosti nabízí naprosto jiný chuťový zážitek, než jaký běžně známe. Veškerá produkce sýrů, která se zde každý den vyrábí je vyráběna ručně a bez konzervantu, jen za pomoci italských tradičních postupů a českého mléka, které je dováženo každý den z farmy nedaleko od Prahy.

Více informací o dodavateli

Mynappa kimchi

Přirozeně fermentovaný veganský salát

Více informací o dodavateli

Nakladatelství Svojtka

Tato firma působí na knižním trhu od roku 1990. Vydává barevné obrazové publikace, většinou přejaté od renomovaných světových nakladatelství.

Více informací o dodavateli

Naše maso - František Kšána ml.

Vyhlášené řeznictví Naše maso nabízí výhradně maso z českých chovů. Specializuje se na hovězí plemene čestr a přeštické vepřové. Uzeniny si vyrábí podle prověřených receptur řeznického mistra Františka Kšány ml.. Maso a uzeniny pro toto řeznictví zpracovává a dodává jejich dodavatel Amaso, který zároveň dodává i do všech restaurací Ambiente a nyní i exkluzivně pro Svět Bedýnek.

Více informací o dodavateli

NATU

Skupina českých nadšenců se zájmem o zdravé a dobré stravování.

Více informací o dodavateli

Natural Mallorca - Přírodní soli

Natural Mallorca,s.r.o. dodává exkluzivně ty nejvybranější soli z nádherného přostředí Baleárských ostrovů Mallorca.

Více informací o dodavateli

Nekáva

Nekáva vychází z velmi populárního nápoje Caffè d’orzo (Orzo coffee) rozšířeného především v jižní Evropě a zejména pak v „Mecce kávy“- Itálii. Udává se, že až 30% Italů si oblíbilo Caffè d’orzo pro každodenní pravidelné popíjení šálku espressa. Věříme, že společenský význam popíjení espressa daleko přesahuje pouze hranice Itálie. V Itálii se považuje za společenský přestupek odmítnutí pozvání k posezení u šálku espressa. Orzo coffee je v Itálii v nabídce více než 80% kaváren a restaurací. Není tedy problém přijmout pozvání a posedět s přáteli či obchodními partnery u šálku espressa. Tak ochutnejte…

Více informací o dodavateli

Nutric

Za značkou Nutric stojí Eva Pavlíková, která s celou rodinou propaguje paleo stravování. Z osobní potřeby vytvořila vlastní značku potravin Nutric, která vyrábí a prodává dobroty pro paleo a vegany bez kompromisu v kvalitě nebo původu. U všech produktů znají historii, technologické zpracování suroviny a použití v kuchyni.

Více informací o dodavateli

Nutspread

Nutspread je česká ryze rodinná firma. Ořechová másla vyrábí už od roku 2014 – své práci na sto procent rozumí. Prvotřídní suroviny jsou naprostý základ. Nejvoňavější kokos, nejsladší vlašské oříšky, ty nejpikantnější arašídy. V nárocích na kvalitu jsou neústupní a právě proto chutnají másla Nutspread tak fantasticky.

Více informací o dodavateli

Opatství Nový dvůr

Od roku 2004 mniši v Opatství Nový Dvůr vyrábí hořčice a pomazánky dle originálních trapistických receptur. Hořčice je vyráběna řemeslnicky a v malém objemu, z vybraného hořčičného semínka, které po namočení do octa smíchaného s vodou pocházející z lesů obklopujících klášter, je rozdrceno na mlýnském kameni, provoněno medem a moravským bílým vínem. Jemně okořeněná hořčice je plněna do sklenic, kde během několika týdnů dozrávání získává svoje nezaměnitelné aróma. Všechny druhy hořčice jsou bez konzervantů.

Více informací o dodavateli

Oříšková másla Šufan

Milovníci oříškových másel Marek a Matěj tuto firmu založili v roce 2014. Specializují se na ručně vyráběná oříšková másla, která jsou opravdu poctivá, bez konzervantů a zbytečných přísad. Při výrobě používají výhradně přírodní suroviny, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky.

Více informací o dodavateli

Ovocňák

Ovocňák se vyrábí pouze z čerstvého ovoce a zeleniny, 1 l = 1,4 kg ovoce. Ošetřuje se pouze pasterací, žádné konzervanty. Je bez přídavku vody, sladidel, ochucovadel a jiné chemie.Zároveň je bez použití koncentrátů a bez filtrace. Suroviny pro tvorbu moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů.

Více informací o dodavateli

Pasta Culinaria

Firma Pasta Culinaria vyrábí těstoviny za použití kvalitních čerstvých surovin od místních dodavatelů a farmářů v té nejvyšší kvalitě. Těstoviny v mnoha příchutích, několika druzích mouky a produktových řadách. Vše pro Vás vyrábí s láskou a na 100%.

Více informací o dodavateli

Pasta Mamma - čerstvé těstoviny

V naší rodinné firmě vyrábíme každý den čerstvé těstoviny z italských surovin a podle původních receptur. V sortimentu máme těstoviny vaječné i bezvaječné, plněné /ravioli, tortellini/ i neplněné /spaghetti, tagliatelle, penne apod./ a také bramborové gnocchi.

Více informací o dodavateli

Pekařství U Dvou rohlíků

Pekárna U Dvou rohlíků je součastně chráněná dílna pro osoby s mentálním postižením. V současnosti v pekárně pracuje celkem 10 lidí s mentálním postižením a 4 zdraví pekaři. Zaměstnanci se zdravotním postižením pobírají stejně jako zdraví pracovníci plat na základě řádné pracovní smlouvy, většina z nich pracuje na poloviční úvazek. Pomáhají v prodejně, asistují při výrobě sladkého pečiva, starají se o úklid pekárny a mytí přepravek. Svojí každodenní prací dokazují, že si zaslouží podporu, a že jsou zcela zbytečné bariéry, které jim společnost obvykle klade. Pekařství funguje s cílem nabídnout lidem v okolí výborné pečivo připravované tradičními postupy z kvalitních surovin. Odměnou jsou pro ně věrní zákazníci a spokojení pravidelní odběratelé.

Více informací o dodavateli

Pivovar Libertas

Chuť a kvalita každého piva začíná na poli. Při vaření našeho piva používáme nejlepší možné suroviny. V Libertas věříme, že jednoduché věci dělané z kvalitních surovin a správně, přinášejí nejlepší výsledky. Věříme v naprostou transparentnost, proto všechny suroviny použité při výrobě jsou striktně uvedeny na etiketách našeho piva. Základem našich ležáků je humnový slad ze sladovny Ferdinand v Benešově, chmely pochází ze Žatecké chmelařské oblasti. Při vaření světových pivních stylů používáme slady z nizozemské sladovny Swaen a dovážíme chmelové odrůdy z celého světa. Děkujeme pivovaru Bernard za dodávky kvasnic pro naše ležáky.

Více informací o dodavateli

Pivovar Zíchovec

Pivovar Zichovec V malé vesničce u Slaného uvaří až 90 různých speciálů ročně Zichovec, malou, poklidnou vesničku, zhruba deset kilometrů od Slaného, ještě před deseti lety znalo jen pár lidí z blízkého okolí. Pak se v hlavě Ivana Husáka, někdejšího finančního ředitele společnosti Linet, místního rodáka a starosty, zrodil nápad – vybudovat v obci pivovar s restaurací a sálem, který by sloužil pro kulturní i sportovní akce. Nikoliv náhodou se první idea zrodila při návštěvě místní samoobslužné hospody Kreditbar, od které měl každý místní klíče a místo peněz se dělaly čárky „na futro“. Nápad si Husák nechal od starousedlíků posvětit v referendu, začalo se stavět a v létě roku se v Zichoveckém pivovaru vařila první várka piva. K již vybudované restauraci a multifunkčnímu sálu časem přibyl penzion, zbrusu nová radnice, školka, obchod se stálou prodejní dobou a také kaple se špičatou střechou, která byla předobrazem pro charakteristické logo pivovaru. „Zpočátku jsme se zaměřovali na klasická piva plzeňského typu a také černé, poté se do chodu firmy zapojili oba synové a začali jsme se ve větší míře věnovat i speciálům,“ vzpomíná Ivan Husák. Kapacita zichoveckého minipivovaru se časem ukázala jako nedostatečná, proto se rodina rozhodla vybudovat další kapacitnější výrobnu. Volba padla na Louny, které jsou od Zichovce vzdáleny zhruba 15 kilometrů. Husákovi odkoupili bývalou tankovou střelnici, poslední budovu lounských kasáren, kde za více než 50 milionů postavili kompletně nový pivovar včetně linky na stáčení lahvového piva. „Zatímco v zichoveckém pivovaru zůstala výroba speciálů, v Lounech vaříme desítku a dvanáctistupňový ležák. Také pronajímáme kapacitu létajícím pivovarům,“ vysvětluje Jan Husák, který se stará o obchod a marketing. Výtečná zichovecká desítka a dvanáctka nesou po dědečkovi jméno Krahulík, stále významnější je produkce speciálů, zejména svrchně kvašených piv jako je Mosaic Ale, Zichovec IPA. Za zmínku stojí i polotmavý ležák Magor 15°, nebo velmi žádaná novinka poslední doby, ejlový speciál Juicy Lucy typu New England IPA, které speciální dávka aromatických chmelů přidává šťavnatost i aroma tropického ovoce. I kvůli širokému portfoliu pro pivovar pracuje šest různých sládků. „Letos uvaříme až devadesát různých piv, včetně malosériových speciálů, kdy například pivo leží rok v dubových sudech po skotské whisky,“ uzavírá Jan Husák.

Více informací o dodavateli

Plenky Bobilo

To nejlepší pro Vaše děti :)

Více informací o dodavateli

PPS Agro Strachotín a.s.

Tento tradiční výrobce vysoce kvalitních, jakostních i přívlastkových vín Vám nabízí vína z mikulovské vinohradnické oblasti z vinařských obcí Popice, Pouzdřany a Strachotín. Vína z těchto tradičních vinařských obcí byla předkládána i na královský dvůr. Úroda kvalitních hroznů z vlastní produkce je zpracována ve vlastním sklepním hospodářství.

Více informací o dodavateli

Pražírna Drahonice

Těm z vás, kteří vyžadují vysokou kvalitu, hledají dobrou českou značku s rozumnou cenou a v neposlední řadě také chtějí přispět k smysluplné věci, je tato chráněná dílna z jihočeských Drahonic tím ideálním řešením.

Více informací o dodavateli

Probio

Pro-bio, obchodní společnost s.r.o. je první a největší český výrobce a významný dodavatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin. Podporuje a rozvíjí ekologické zemědělství, svou činností přispívá k zachování zdravé planety a vrací zapomenuté tradiční plodiny a biopotraviny do života lidí.

Více informací o dodavateli

Rodinná farma Sedmikráska

Je malá rodinná farma z Vysočiny, která se zabývá výrobou bylinných sirupů a sypaných bylinných čajů. Na sběru bylinek se podílí celá sedmičlenná rodina. Název Sedmikráska v sobě skýtá nejen symbol pozitivní energie, ale také je odvozen právě z počtu členů rodiny.

Více informací o dodavateli

Rodinná firma Koldokol

Jsou Libor, Hana, dcerka Mariana a syn Štěpán a žijí v Bílých Karpatech. Vyrábí BIO produkty z ovoce a zeleniny (Biolády) a starají se o ekologický sad. Vyvinuli originální recepturu džemu, která nepoužívá cukr; vznikla tak Bioláda, která je doslazená jablečným koncentrátem a zahuštěná výtažky z mořských řas. Věří, že to dobré pro život lze najít všude kolem nás; stačí se dívat koldokol, je ale potřeba hledat ho i uvnitř. Původně hledali způsob jak se uživit "z domu" a jak zužitkovat budoucí úrodu jejich sadu, a proto se rozhodli vyrábět a prodávat BIO džemy.

Více informací o dodavateli

Roman Ondráček - Javero

Sbíráme zralé plody. Ovoce i zeleninu. Sušíme a vaříme je. Teplem z nich pomaličku získáváme to nejlepší. Šťávy a koncentráty tišící vaši žízeň i sušený zeleninový základ nejen do vaší kuchyně. Ochutnejte s námi tradiční chutě přírody bez konzervantů a barviv. PŘÍRODA PŘÍRODĚ. To je motto pana Ondráčka :)

Více informací o dodavateli

Rostutu

Jsme mladý tým, který si klade za cíl pěstovat zeleninu šetrně k přírodě i lidskému zdraví. Díky moderním technologiím můžeme pěstovat celoročně lokální zeleninu, a to bez použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Tato technologie nám umožňuje spotřebovat až o 90 % méně vody oproti konvenčnímu zemědělství. Zároveň nám velmi záleží na kvalitě obalů. Obaly nejsou vyrobeny z umělého plastu, ale jedná se o přírodní poly-škrob vyráběný z cukrové třtiny. Z toho důvodu je možné obaly třídit do komunálního odpadu.

Více informací o dodavateli

Rychlé vaření

Jsme malý tým lidí z velké společnosti, co se rozhodli předat dál své zkušenosti z vaření. Naším cílem je ušetřit Vám čas, strávený v kuchyni, abyste ho mohli využít po svém. Za vlastními výrobky si stojíme, sami skládáme jejich složení, zkoušíme varianty a řídíme jejich výrobu. Vyrábíme v Čechách. Naše výrobky splňují tyto zásady: rychlá příprava, skvělá chuť a poctivé suroviny.

Více informací o dodavateli

Řecké delikatesy

Rodinná firma, která od roku 1994 dováží tradiční řecké delikatesy. Tato rodinná firma pečlivě vybírá potraviny z celého Řecka a snaží se o osobní přístup ke všem zákazníkům. Na počátku vzniku této společnosti byly jen olivy, olivové oleje a hotová jídla. Dnes Vám můžou nabídnout ucelenou nabídku řeckých specialit včetně chlazených výrobků.

Více informací o dodavateli

Řeznictví a uzenářství u Dolejších

Řeznictví a uzenářství U Dolejších v Davli se zabývá zpracováním masa a masných výrobků již od roku 1901. Uzeniny a masné speciality se připravují podle původních rodinných receptur. Vysoký obsah kvalitního masa a originální koření jim dodávají lahodnou chuť a vůni.

Více informací o dodavateli

Sadařství Bříství - SISPO

Rodinné sadařství se specializuje zejména na pěstování jablek, hrušek a jahod. Rodina Žertů žije na Kolínsku v místě zvaném Bříství již více než 325 let. Jejich cílem je vypěstovat kvalitní a hlavně zdravé ovoce. To dokazují jejich ovoci udělené ochranné známky SISPO a Polabí regionální produkt.

Více informací o dodavateli

Sady Točník - Přechodné období

Matěj už dlouho koukal na zarůstající švestkový sad pod Točníkem. Nakonec se rozhodl vzít ho pod svá křídla a s kamarádem Bohdanem, který je studovaný zemědělec se vrhli na obnovu sadu. Výhledově se chtějí přihlásit do BIO režimu, nejprve ale musí doladit administrativu a proto letos jsou švestky ještě bez certifikátu.

Více informací o dodavateli

SeaFood

Čerstvá ryba na Vašem stole

Více informací o dodavateli

Seneb - rostlinné pomazánky

RODINNÁ SPOLEČNOST SENEB Z VYSOČINY Čistě rostlinná chuť Jsme rodinná společnost z Vysočiny a máme rádi dobré jídlo. Dobré jídlo bez příměsí, bez éček, bez zbytečných věcí „navíc“, které jen ničí čistou chuť. Znáte to, přijdete domů, přepadne Vás hlad, ale Váš mlsný jazýček by chtěl něco nového, originálního, něco výjimečného. A přesně to jsou naše pomazánky, které vyrábíme ručně s láskou k poctivému jídlu. Naše receptury pečlivě vyvíjíme s důrazem na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních ryze rostlinných surovin.

Více informací o dodavateli

Slovinské delikatesy - Food Adventure

Firma foodadventure dováží vysoce kvalitní potravinářské výrobky ze Slovinska do České republiky. Jejich nabídka obsahuje pečlivě vybrané výrobky výhradně ze slovinských farem, které jsou zpracované tradiční metodou bez umělých příměsí.

Více informací o dodavateli

Sluneční farma Vykáň

Krásná prastará farma v malebné vesničce jen pár kilometrů za Prahou. Stanislav Hecht tu výhradně pro nás pěstuje několik desítek druhů rajčat, papriky všech druhů a v neposlední řadě též bylinky. Též tu naleznete tropický skleník plný citrusů nebo tropických dobrot. I ty Vám v dohledné době budeme moci v omezeném množství nabídnout. Tuto farmu podporujeme až tak, že 5 kč z každé prodané bedýnky jde na další rozvoj hospodářství.

Více informací o dodavateli

SoleMio

Malá skupinka českých nadšenců pro Francouzská a Italská vína. Každého vinaře osobně navštíví před tím, než Vám jejich produkty nabídnou aby si prohlédli nejenom vinice ale i zpracování a sklepy.

Více informací o dodavateli

Soupodnos

Majitel Jerome Walter pochází z tradiční gaskoňské rodiny, žijící kousek od Bordeaux. Vášeň k jídlu má rodina od nepaměti v genech. Prababička byla excelentní kuchařka a cukrářka, Cuisine maminky se stala vyhledávanou mezi širokým příbuzenstvem a kamarády rodiny, tatínek a strýcové pracují v potravinářským průmysl a bratři jsou specialisté přes bio-maso. Jeho pokrmy jsou připravovány zásadně bez jakýkoliv konzervantů a aditiv. Jsou zpracovány šetrnou inovační technologií. Nutričně a chuťově vyvážené pokrmy uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naše výrobní postupy zaručí bezpečnost produktů, neboť jsou pasterizované a vakuově balené.

Více informací o dodavateli

Stanislav Bečvář

Pan Bečvář patří mezi největší producenty všech druhů hub. Na jaře nám také dodává medvědí česnek a mnoho dalšího. Díky němu máme možnost ochutnat a vyzkoušet méně známé druhy bylin a zeleniny ;-) ...

Více informací o dodavateli

Statek Dvořák

Jak se poznají šťastná vejce? Podívejte se na ty ze statku Dvořák. Vajíčka jsou z podestýlkového chovu, takže slepice nejsou zavřená v klecích, ale volně se pohybují. Slepičky posedávají na bidýlkách, rozhrabují slámu na zemi... Z vajíček na statku dělají i unikátní domácí nudle. „Na jeden kg mouky dáváme 14 vajec. To ale pak už těsto neprotlačíte přes žádný stroj - ten si poradí s hmotou zadělávanou max 4 vajíčky - a tak se v naší výrobně těstoviny válí, hnětou a krájí ručně.“ říká Pepa Dvořák. A co s obaly? Jak náš malý Ríša říká: mamko, dáme tomu Pepovi zas ten obal pro vajíčka? - ano prosím, budeme rádi, když nám je budete vracet - my je předáme panu Dvořákovi ;-)

Více informací o dodavateli

Sunfood

Zabývá se produkcí tradičních výrobků Dálného východu a chlazené racionální výživy, zejména pak rostlinné bílkoviny - tofu, tempeh, které jsou na světových trzích představovány již několik desítek let pro své chuťové vlastnosti, nutriční hodnoty, nízký obsah tuků, vysoký obsah bílkovin, vitamínů a vlákniny.

Více informací o dodavateli

Sušienkovo

Poctivá receptura je velmi důležitá. Recepty v Sušienkovo jsou důsledně sestavované na základě dlouhodobých studií, za pomoci veterinářů a odborníků ve stravování. My chlupáči milujeme maso, a proto je ho v každé příchuti minimálně 60 %. Zbytek tvoří čerstvá zelenina, ovoce, rýžová mouka, amarant, lněné semínka, olivový olej a čtyři druhy bylinek.

Více informací o dodavateli

Svobodný statek na soutoku

Obecně prospěšná společnost Svobodný statek na soutoku byla založena v roce 2012 s cílem navázat na zemědělskou činnost provozovanou již dříve pod záštitou Camphillu České Kopisty.

Více informací o dodavateli

Tapioca puding

Tapioca puding je rostlinný produkt ze surovin jako je maniok jedlý a kokos. Puding je nijak nekonzervovaný a zákazníkovi je dodáván jako čerstvý výrobek k přímé konzumaci. Celá výroba je prováděna ručně, tzn. každý kelímek je originál! :)

Více informací o dodavateli

The Pelikans

Jsme párek Pelikánů, kteří milují cestování a ještě více dobrou kuchyni. Rádi vaříme a poznáváme všechny chutě, které život nabízí. Procestovali jsme několik exotických zemí, poznali vůně tamních kuchyní a o získané zkušenosti a recepty obohatili i naší kuchyni.

Více informací o dodavateli

Tofu Vitall

Společnost Vitall vyrábí své tofu výrobky na vlastní lince v Hovorčovicích u Prahy. Z těch nejlepších surovin, s láskou, poctivě a za neustálé kontroly kvality. Od roku 1993 tato firma vyrábí tofu dle tradiční japonské receptury obohacené o nejnovější vědecké výzkumy, které hovoří o výhodnosti odděleného způsobu ohřevu sojového mléka. Tofu výrobky obsahují vysoký podíl rostlinné plnohodnotné bílkoviny, jsou bez cholesterolu a purinových látek.

Více informací o dodavateli

Tomáš Babinec, paštiky Čongrády

Naše paštiky a všechny masné výrobky jsou připravovány jen z masa, zeleniny a koření, bez zbytečných přídavných látek. Maso si vybíráme od lokálních farmářů, kteří nám můžou zaručit český původ prasat a jejich klidný život na farmách.

Více informací o dodavateli

True tea

Může investiční bankéř a právník vařit dobrý čaj? Vašek Binar a Michal Hora Vás chtějí přesvědčit, že ano. Při jejich cestování se zrodil nápad vařit vlastní čaje, které obsahují poctivou dávku kvalitních lístků, které jsou vařeny dle původních receptur. True tea jsou ledové čaje připravované přirozeným způsobem bez konzervačních látek.

Více informací o dodavateli

Včelařství Krejčí

Včelařství Krejčí začalo své působení v oblasti Humpolecka a ve velmi krátké době rozšířilo svou činnost pro včelaře po celé České republice. Nabízí kvalitní český med, který je opravdu chutný.

Více informací o dodavateli

Včelařství Kurtin

Včelařská farma KURTIN sídlí v Račicích u Hrotovic v okrese Třebíč . Hlavní činností je chov včel, hlavní produkcí je získávání kvalitních druhových medů.

Více informací o dodavateli

Včelařství Štipoklasy

Jsme hospodářství v malé vísce jménem Štipoklasy nedaleko města Týn nad Vltavou. Rodina Novotných zde žije a hospodaří již přes pět generací. Společně s mojí ženou se v této tradici snažíme pokračovat, a i nadále produkovat v našem rodinném hospodářství kvalitní přírodě blízké potraviny a produkty. Naší hlavní komoditou je med od našich včelstev a ručně vyráběné svíčky z vlastního včelího vosku.

Více informací o dodavateli

Včelí farma Dřevíč - Jan Jirman

Pan Jirman včelaří od roku 2009 na okraji CHKO Broumovsko. Na začátku pro zábavu a jako vykrytí volného času truhláře. Od roku 2014 se o včelařství zajímá už profesionálně a postupně se rozrostl až na 200 včelstev.

Více informací o dodavateli

Věra Vojtěchová - Dobrá povidla

Zakladatelka Dobrých povidel paní Věra Vojtěchová milovala povidla už od dětství. Opravdovou chuť povidel nechtěla zapomenout a tak se je rozhodla vyrábět sama dle staré babiččiny receptury. Paní Věra vaří ruční výrobou povidla sama z více druhů švestek bez konzervantů, barviv a umělých dochucovadel. Jak ona sama říká: „Nejvíce mě baví budovat něco nového úplně od začátku, a to za pomoci vlastních rukou."

Více informací o dodavateli

Vinařství Baláž

Sídlíme ve vinařské obci Dolní Dunajovice, kde také obhospodařujeme většinu svých vinic. Naše roční produkce se v závislosti na charakteru a vývoji ročníku pohybuje od 45 - 50 tis. lahví vína. Vzhledem k přirozeným půdním, klimatickým a mikroklimatickým podmínkám Mikulovské vinařské podoblasti a samozřejmě i jedinečným podmínkám našich vinic, se zaměřujeme převážně na bílé odrůdy a vína, které tvoří až 70% celkové produkce.

Více informací o dodavateli

Vinařství Čapka

Vinařství Čapka navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinaření, jejíž počátky sahají až do konce 19. století. Mladý vinař Martin Čapka v posledních letech postupně přebral vinařství po svém otci Karlovi a je tak již pátou vinařskou generací v řadě. Vinice rodiny Čapkovy se rozkládají na výměře cca 5 ha, a to převážně v obci Josefov, na jedinečné viniční trati Kukvička. V této oblasti se mimo tradičních bílých odrůd dobře daří i odrůdám modrým, což umožňuje vyrábět vysoce kvalitní červená vína.

Více informací o dodavateli

Vinařství Pavel Hruška

Vinařství Pavel hruška je malé rodinné vinařství, zabývající se výrobou převážně přívlastkových vín s důrazem na zachování chuťových vlastností jednotlivých odrůd. Harmonická, jemná a svěží vína charakteristická svým ,,terroirˇˇ se vyznačují svou jedinečností a specifikou, vyrobená z vlastních hroznů, které jsou pěstovány podle ekologických zásad integrované produkce.

Více informací o dodavateli

Vinařství Spielberg

V překrásné krajině tradiční vinařské oblasti Kyjovska, jen pár minut jízdy z bitvy Tří císařů proslaveného Slavkova, najdete pod pásem Ždánického lesa půvabnou vinařskou obec Archlebov a na jejím samém začátku vinařství SPIELBERG.

Více informací o dodavateli

Vinohradský pivovar

Vinohradský pivovar byl založen roku 1893, kdy Královské Vinohrady ještě nepatřily k Praze. Obnoven byl v roce 2013 a dnes tento řemeslný pivovar vaří nejen klasické ležáky, ale čím dál více i vyhledávaná svrchně kvašená piva typu APA a IPA s použitím nejkvalitnějších chmelů ze západního pobřeží USA.

Více informací o dodavateli

VITABIO - Dodává BohemiaOrganics

VITABIO je produktová řada francouzského výrobce Vitagermine a nabízí stejnou kvalitu jako kojenecká řada Babybio. Jedná se o lahodnou škálu opravdu kvalitných hotových jídel.

Více informací o dodavateli

Vítovo Kimči

Pan Kabelka vyrábí toto Kimči ručně dle tradiční receptury. Klade důraz na výběr čerstvých surovin. Nepoužívá žádné chemické přísady a konzervanty, proto Vítovo Kimči zraje přirozenou cestou. Výsledkem je poté čistě přírodní produkt v každém jeho balení.

Více informací o dodavateli

Vychutney

Naše malá rodinná firma vznikla v roce 2014. Od té doby se specializujeme na delikatesy vyrobené z poctivých a nejlépe lokálních surovin, ať už se jedná o džemy, chutney, dorty, dezerty nebo jiné pohoštění. To vše pro Vás připravujeme Z lásky k dobrému.

Více informací o dodavateli

Vývar brothers s.r.o.

První kapitolu svého tažení napsali na chalupě, když pro své ženy a děti vařili italské rizoto. Bratři Jarda a Honza Váchovi už tehdy věděli, že v poctivé a zdravé kuchyni vývar nenahradíš. Proto v roce 2013 začali táhnout první české přírodní vývary ve sklenici, aby pomohli nejen svým ženám uvařit rychle zdravou večeři. Protože chlap se má postarat. Dodnes jim zůstalo odhodlání jít až na morek kosti – spolupracují jen s českými farmáři, znají původ každého kusu zeleniny i zvířete a do žádného z produktů Konečně vývar nepřidávají chemii nebo lepek. Všechny jsou proto vhodné i pro ty nejmenší členy rodiny a bezlepkaře.

Více informací o dodavateli

Z herbáře - květinový ateliér

Věnce pro nás vyrábí Hanka Mrklasová, zakladatelka této firmy. Jak sama o sobě říká: Prací s květinami se zabývám téměř deset let. V průběhu tohoto času jsem se podílela na mnoha krásných projektech neobyčejných květinových obchodů v Jablonci nad Nisou, Praze, ale také při mém cestování – v Anglii a Itálii. Každé z těchto pracovních zkušeností jsem vděčná za ovlivnění mého vnímání květin a práce s nimi.

Více informací o dodavateli

Zpracovna ryb Klatovy

Skvělý šumavský kapr a další sladkovodní rybky

Více informací o dodavateli